Trio Taklamakan "Kugiel"

 

Klasyczna "mała czarna" - elegancka i estetyczna forma, która trafia do Twoich rąk, kryje w sobie wulkan muzycznych barw, tanecznych inspiracji i wirtuozowskich improwizacji z całego świata - od Argentyny po Bałkany.

Dla oka, dla ucha, dla duszy - w środku znajdziesz płytę CD z utworami muzyki bałkańskiej i klezmerskiej, tangiem argentyńskim oraz autorskimi kompozycjami. A ponadto... płytę DVD, która przeniesie Cię na tymczasowy "offline" z rzeczywistością: spotkania z Trio i ich roztańczonymi gośćmi i solistami.

 

Muzyka pociąga za sobą słowo, obraz, barwę. Jeśli i Ty chcesz chłonąć dźwięki Taklamakan garściami pełnymi zmysłów, dołączona do albumu książka jest ku temu najlepszą drogą!

Chcesz dodatkowej, decydującej nuty wyjątkowości? Personalizowana dedykacja oraz autografy muzyków sprawią, że ten podarunek będzie jedynym (dosłownie) w swoim rodzaju. Wystarczy jeden Twój sygnał, a przygotujemy egzemplarz specjalnie dla osoby, którą chcesz obdarować!

 

Album zawiera płytę CD, płytę DVD i 44-stronicowy booklet drukowany na eleganckim papierze niepowklejanym. 

Płyta nie jest dostępna w dobrych sklepach muzycznych. Można ją kupić na naszych koncertach lub pisząc maila na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Cena płyty 50 zł + koszty wysyłki.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o zespole? Wejdź na: www.triotaklamakan.com

Chcesz posłuchać i zobaczyć jak gra Trio Taklamankan? Wejdź na: https://youtu.be/qhS8lxTdjn4, https://youtu.be/djHd4eQphq8https://youtu.be/xnLkDiTwDdAhttps://youtu.be/p3Yl1bPBKgM