Seminarium Skrzypcowe

 

cykl indywidualnych spotkań w formie konsultacji odbywający się w ramach pozaszkolnych form edukacji.

 

10 lekcji - 2 miesiące - 2500 zł

 

Seminarium kierowane jest do osób zainteresowanych systematyczną pracą nad różnorodnymi problemami technicznymi i wykonawczymi gry na skrzypcach i altówce oraz nad repertuarem konkursowym i koncertowym. Jest to wyjątkowa oferta edukacyjna kierowana do każdego ucznia na dowolnym etapie rozwoju i nauki.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na pierwszą bezpłatną konsultację.

Po ukończeniu Seminarium wystawiam stosowne zaświadczenie.

Konsultacje mogą odbywać się także online, za pośrednictwem platformy ZOOM.

  

opinie:

"Poznałem Pana Jana w klasie 6 w trakcie warsztatów w szkole muzycznej. Pierwsze spotkanie było krótkie, dostałem dużo uwag, co mnie trochę zdenerwowało, i nic nie zapowiadało dalszej współpracy. Kolejne spotkania w ramach konsultacji w szkole, a potem kursu w Zdunskiej Woli, zmieniło moje nastawienie. Spodobał mi sposób prowadzenia lekcji, dobra energia. Uwierzyłem, że mogę grać jeszcze lepiej, nabrałem większej ochoty do gry. Udało się kontynuować dalszą współpracę, z czego jestem bardzo zadowolony. Pan Jan jest zawsze zaangażowany na lekcji, skupiony, czuję że mu bardzo zależy na doskonaleniu moich umiejętności, dodaje mi wiary w siebie. Podoba mi się, że na lekcjach dużo pokazuje praktycznie techniki gry na instrumencie, dzięki czemu łatwiej mi je samemu wykonać. Zawsze proponuje dużo sposób ćwiczenia i rozwiązywania problemów. Ma duże poczucie humoru, co często rozładowuje napięcie w trudniejszych momentach.

W ciężkiej sytuacji pandemii, mam lekcje z Panem Janem metodą online. Mimo wielu przeciwności i niedoskonałości tej metody, uważam ze te spotkania motywują i pozwalają dalej kontynuować pracę."

Piotr Lasota, klasa V PSM II st. w Zduńskiej Woli
laureat wyróżnienia w XI Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. St. Serwaczyńskiego w Lublinie (2020)