Impresariat Muzyczny Jan Romanowski oraz Katedra Instrumentów Smyczkowych i Kameralistyki Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w bezpłatnym projekcie:

Projekt kierowany jest do uczniów wybranych szkół muzycznych II stopnia, będących na ostatnim etapie nauczania, chcących kontynuować naukę na uczelni wyższej i wybierających się w tym roku szkolnym na egzaminy wstępne.

 

Harmonogram wydarzenia zakłada:

- Spotkanie w formie wykładu dla uczniów-kandydatów i ich nauczycieli oraz rodziców

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak wyglądają egzaminy wstępne na uczelnie wyższą, jakie są wymogi dla kandydata. Otrzymają komplet informacji od Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Poznają pozaszkolne formy edukacji, które wspierają młodych adeptów w doskonaleniu swojego warsztatu umiejętności i ułatwiają dostanie się na wymarzone studia. W czasie spotkania będzie też możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące zagadnienia i pytania w kwestii rekrutacji oraz edukacji na poziomie akademickim.

- Lekcje indywidualne z kandydatami

Prowadzone przez dra hab. Jana Romanowskiego - wykładowcę Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

 

UWAGA! Wybrani uczniowie-kandydaci zostaną zaproszeni do występu, z częścią programu, w ramach audycji w murach Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Uczniowie-kandydaci i ich nauczyciele otrzymają zaświadczenia o udziale w projekcie.

 

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. 

W kwestii organizacji i umówienia indywidualnego terminu spotkania w Państwa szkole proszę o kontakt:
Jan Romanowski +48 601 842 637