Szanowni Państwo, 

muzyka i skrzypce towarzyszą mi od dziecka. Wiele lat pracy, ćwiczeń i występów sprawiły, że dziś są one moją pracą i moją pasją. Poza ważną dla muzyka aktywnością sceniczną, szczególnie umiłowałem edukację - przekazywanie innym swojego doświadczenia, wiedzy, przemyśleń. Wiele radości sprawia mi praca ze studentami i uczniami, a jeszcze większą - efekty tego trudu zauważane i doceniane na konkursach o randze krajowej i międzynarodowej.
W 2009 zacząłem organizować kursy muzyczne, na które dziś przyjeżdża młodzież z całego kraju. Swoim doświadczeniem dzielę się także z nauczycielami, organizując dla nich warsztaty doskonalące. Organizuję festiwale stwarzając młodym artystom przestrzeń do prezentacji własnych umiejętności.
W ostatnim czasie rozbudziłem moją działalność artystyczną. Koncertuję w Polsce i za granicą, jako solista i kameralista. Nagrywam także płyty CD.
Mój nieposkromiony artystyczny duch wznieca coraz to nowe idee - muzyczne i organizacyjne. Zapraszam do zapoznania się z moją biografia i osiągnięciami pedagogicznymi moich podopiecznych

 

 

kursy
warsztaty
festiwale
tt
fbn